DOMKYSRDCEM.CZ > E-shop > Kukátko

Kukátko

  • Vyrobeno v České republice
  • Včetně povrchové úpravy
  • Dodávka do šesti týdnů
  • Doprava po ČR zdarma
  • Včetně montážního návodu
  • Při dodávce s montáží, cena montáže dle vzdálenosti
Sestavte si svůj domek:
zemni-vruty-l-kutloch
zemni-vruty-l-kutloch
Zemní vruty L (+ 4000 Kč)
Zemní vruty L (+ 4000 Kč)
bez-kotveni
bez-kotveni
Bez kotvení
Bez kotvení

Popis

Kukátko je venkovní učebna menších rozměrů určená především pro školy a školky. Uvnitř je široká lavice, na které se dá pohodlně usadit. Velký otvor v čelní stěně vytváří z domku malé hlediště. Učebna se tak stává zároveň divadélkem, ve kterém můžou probírat různorodá představení. Děti si posedají před domkem a ze zahrady se rázem stává hlediště. Kukátko je zkrátka multifunkční zařízení pro spoustu aktivit.

Domek je vyroben z masivního smrkového dřeva, střecha je z voděvzdorné překližky. Součástí Kutlochu je široká lavice navržená tak, abyste v klubovně mohli pohodlně přespat. Pro dokonalý komfort je místo doplněné stolkem a knihovnou. Pod lavicí najdete velký úložný prostor, ideální místo nejen na schovávanou.

S naším návodem si zvládnete demek sestavit svépomocí. Rádi vám s montáží ale pomůžeme. Pro kotvení do země doporučujeme použít zemní vruty, které si u nás můžete doobjednat.

Materiál: masivní smrkové dřevo, biodesky, střecha z vodovzdorné překližky. Dřevo je ošetřené ekologickým nátěrem

Barva: přírodní, součástí vnějšího řešení je i drobná originální kresba autora Kutlochu

Rozměry zařízení: 2,2 m x 2,5 m, výška 2,5 m

Montáž samotného domku zabere ve dvou lidech zhruba 2 hodiny. Domek doporučujeme kotvit na zemní vruty, které vám můžeme přivézt spolu s domkem. Zavrtání vrutů zabere zhruba další hodinu. Pokud si domek chcete smontovat a ukotvit vlastními silami, rádi vám půjčíme montážní klíč.